دسته: دانلود کتاب آلمانی

دانلود کتاب آلمانی

1

دانلود کتاب Der kleine Prinz (شازده کوچولو)

کتاب Der kleine Prinz شازده کوچولو به زبان آلمانی. احتمالا بارها این داستان جالب رو به زبان فارسی خوندید, اما خوندن اون به زبان آلمانی میتونه به تقویت زبان آلمانیتون کمک زیادی کنه.

2

دانلود کتاب Schritt für Schritt ins Grammatikland

کتاب Schritt für Schritt ins Grammatikland یک کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی برای سطح A1-A2. تو این کتاب قواعد زبان آلمانی رو خیلی ساده و خط به خط یاد میگیرید. توصیه میکنم دانلود کنید.

0

دانلود کتاب Developing Writing Skills In German

کتاب Developing Writing Skills In German بهتون کمک میکنه تا با زبان نوشتاری آلمانی بهتر آشنا بشید, جملات و ساختارشون رو بشناسید و در نهایت بتونید بهتر بنویسید.

7

دانلود کتاب Studio D (مجموعه کتاب)

کتاب Studio D از معروفترین کتابهای آموزش زبان آلمانی هست که تو تمام کشورها و موسسات ازش به عنوان کتاب آموزشی استفاده میکنن. این کتاب رو در چهار سطح A1-A2-B1-B2 براتون آماده ی دانلود کردیم. بهمراه کتاب کار و کلید سوالات.

4

دانلود کتاب گرامر آلمانی Einfach Grammatik: Übungsgrammatik Deutsch A1 bis B1

Einfach Grammatik از انتشارات Langenscheidt به شما قواعد پایه ی زبان آلمانی رو از سطح A1 تا B1 آموزش میده. از کاملترین کتاب های آموزش قواعد زبان آلمانی هست.

3

دانلود کتاب Sicher B2.1

مجموعه کتاب های Sicher از انتشارات محبوب Hueber در سه سطح B1, B2 و C1 منتشر شده که تو این قسمت میتونید کتاب Sicher B2.1 رو بهمراه کتاب کار و فایل صوتی دانلود کنید.(مناسب برای سطح پیشرفته)

1

دانلود دیکشنری آلمانی-انگلیسی A Frequency Dictionary of German

دیکشنری آلمانی-انگلیسی A Frequency Dictionary of German, شامل 4000 تا از مهترین کلمات آلمانی. توی این کتاب برای هر کلمه, یک جمله برای مثال آورده شده که به یادگیری بهتر شما کمک میکنه.

1

دانلود کتاب گرامر آلمانی Modern German Grammar Workbook

کتاب گرامر آلمانی Modern German Grammar Workbook یک کتاب کار هست که با تمریناتی که داره کمک میکنه تا گرامر آلمانی رو بهتر یاد بگیرید. بهمراه کلید سوالات. مناسب برای سطح متوسطه و پیشرفته.

3

دانلود دیکشنری تصویری آلمانی Bildwörterbuch

دیکشنری تصویری آلمانی Bildwörterbuch شامل 1000 لغت پایه و روزمره ی زبان آلمانی بهمراه تصویر. یکی از بهترین دیکشنری های تصویری ارائه شده از انتشارات محبوب و معروف Hueber.

1

دانلود کتاب Sicher C1

مجموعه کتاب های Sicher از انتشارات محبوب Hueber در سه سطح B1, B2 و C1 منتشر شده که تو این قسمت میتونید کتاب Sicher C1.1 رو بهمراه کتاب کار و فایل صوتی دانلود کنید.(مناسب برای سطح پیشرفته)

0

دانلود کتاب نگارش آلمانی Duden – Komma, Punkt und alle anderen Satzzeichen

کتاب نگارش آلمانی Duden – Komma, Punkt und alle anderen Satzzeichen, به شما آموزش میده تا چطور و در چه زمانی از علائم نگارشی استفاده کنید.

0

دانلود دیکشنری تصویری دوزبانه DK Bilingual Dictionaries

دیکشنری تصویری دوزبانه DK Bilingual Dictionaries مناسب برای تمام سطوح…با کمک این دیکنشری آلمانی-انگلیسی میتونید چندین هزار لغت طبقه بندی شده رو بهمراه تصویر یاد بگیرید.

0

دانلود فایل صوتی Assimil German

فایل صوتی Assimil German یک خودآموز زبان آلمانی به همراه کتاب هست.به کمک Assimil German, عبارات و لغات و اصطلاحات روزمره ی زبان آلمانی رو با گوش دادن و تکرار یاد میگیرید.زبان این مجموعه آلمانی به همراه انگلیسی هست.

0

دانلود داستان آموزش آلمانی Gebrochene Herzen

داستان آموزش آلمانی Gebrochene Herzen ,داستان “قلب های شکسته” تولید انتشارات Hueber هست و مناسب برای سطح مبتدی A1 همراه با فایل صوتی و تمرینات آموزشی.داستان کتاب در ادامه ی مطلب…

0

دانلود کتاب آموزش آلمانی Lagune 3

کتاب آموزش آلمانی Lagune 3 یک کتاب مرجع هست برای آموزش زبان آلمانی.این کتاب انتشارات Hueber یکی از برترین کتاب ها در زمینه ی آموزش زبان آلمانی هست که تو بسیاری از موسسات ازش استفاده میشه.همراه با کتاب کار و فایل صوتی(مناسب برای سطح B1)